WhatsApp

HABER YAZILIMI (TÜRKİYEDE İLK)

Modern ve Şık Tasarım Full Responsive (Mobil Uyumlu) Gelişmiş Müşteri Paneli 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek (Yazılım Kaynaklı Sorunlar)

Anasayfa Web Paketleri HABER YAZILIMI (TÜRKİYEDE İLK)

'Beğendiğniz Siteyi Satın Aldıktan Sonra HOSTİNG Almayı Unutmayın'

Size uygun Host seçeneğini inceleyerek alımlarınızı yapabilirsiniz.

Domain sorgulama modülünü kullanarak hayalinizdeki alan adını anında tescilleyin.

Açıklama
Ulusal ve Yerel Medyanın Gücü
Yazılım İçeriği:


+ Haber Yazılımı
+ Yönetim Paneli Pro
+ Mobil Yazılım
+ Haber Botu PRO
+ Ömür Boyu Lisans
+ Ücretsiz Destek
+ Ücretsiz Servis
+ Aylık yıllık başka bir ücret ödemezsiniz.


Yandex News Desteği
(Masüstü aramalarda haberiniz önerilir)
Yandex News ‘e kayıt oldunuz, ancak teknik olarak sizden XML verileri gibi kaynaklar isteyecektir. Bu durumda haber yazılım firmasına ihtiyacınız olmadan ve ek ücret ödemeden sitenizdeki haberlerin Yandex News sayfalarında yayına çekilmesini sağlayan gerekli tüm kaynakların sunulduğu özelliktir.

Google News Desteği
(Masüstü aramalarda haberiniz önerilir)
Google News ‘e kayıt oldunuz, ancak teknik olarak sizden XML verileri gibi kaynaklar isteyecektir. Bu durumda haber yazılım firmasına ihtiyacınız olmadan ve ek ücret ödemeden sitenizdeki haberlerin Google News sayfalarında yayına çekilmesini sağlayan gerekli tüm kaynakların sunulduğu özelliktir.

Yazara Özel Panel
(Yazar kendisi yazı girebilir.)
Yazarların kendilerinin bir panel aracılığı ile yazılarını paylaşacakları sadece yazarlar için yapılmış, site yönetici tarafından verilen kullanıcı adı şifre ile işlem yapılan özel sayfadır.

Belediye Haber Botu
(Siteleri gezmek zorunda kalmasınız)
Özellikle büyük şehir belediye, valilik, kaymakamlık, emniyet müdürlüğü sitelerinden haberlerin otomatik olarak çekilip panelinize getirilen özelliğidir. (beta.)

Ulusal Haber Botu
(Siteleri gezmek zorunda kalmazsınız)
Ulusal bazlı sitelerdeki haberleri kategori bazın da (magazin, spor, ekonomi vb.) tek tuş ile otomatik olarak çekilip panelinize getirilen özelliktir.

Ücretsiz İçerik Taşıma
(Arşivlerinizin taşınması)
Sitenizde kayıtlı bütün haber içeriklerinizin tümünü ücretsiz aktarıyoruz. Bununla sınırlı değiliz, bizden aldığınız haber yazılımını yeni bir sürüme geçirmek istediğinizde de yine tüm arşivinizi yeni haber yazılımına ücrertsiz aktarıyoruz.

Cache Özelliği
(Sitenizin daha hızlı çalışması için)
Performans için, haber sitesinde olmazsa olmayan bir özelliktir (arama motoru dostu). Mesela, sitenize haber girdiniz ardından 1 ziyaretçi sitenize girdiğinde, o ziyaretçi tarafından nerede hangi haberlerin, yazarın, anketin, resmin, videonun vs. çıkması gerektiğini sistem arka planda yüzlerce SQL sorguları, apache servisleri aracılığı ile mili saniye cinsinden buldu ziyaretçiye getirdi. Peki çok önemli haber yaptınız tüm sosyal medyalar da paylaştınız ya da bir haberiniz ile ilgili ulusal medyada konu oldu sitenize bir anda (anlık) 100.000 kişi girdi. 100.000 kere sorguda siteniz açmayacak pozisyona gelecektir. İşte Cache Desteği, benzer sorunlar yaşanmaması için ilk giren ziyaretçide siteyi ön belleğine Cache alır ve siz panelden işlem yapıncaya kadar sayfayı önbelleğinden yayınlar.

Özelleşen Modüller
(Kendiniz de servis modül ekleyebilirsiniz.)
Dışarıdan kodlar aracılığı ile modül veren ücretli ve ücretsiz firmalar bulunur. İstediğiniz modülün kodunu temin ettiğinizde size özel ayrılmış modül alanlarına ilgili kodu girerek modülü sitenizde aktif edebilirsiniz.

Alıntı Yazarlar
(Dışarıdan yazı makale ekleyebilirsiniz)
Bazen kendi yazarlarınız haricinde dışarıdan bir yazarın yazısını girmek isteyebilirsiniz yada gündemde olan bir konuyu daha etkin alıntılama yaparak kendi sitenizden yayınlamak isteyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde de bu taleplerinize karşılık bulabilirsiniz.

Firma Rehberi
(Firma rehberi oluşturabilirsiniz.)
Haber paketinizin içinde çok gelişmiş rehber siteleri kadar olmasa da hedefe yönelik basitçe rehber yayınlayabileceğiniz özelliktir.

Blok Sıralama
(Modüllerinizin sırasını değiştirebilirsiniz.)
Sitede bulunan modüllere istediğiniz sıralamayı gerçekleştire bilirsiniz. Özelleştirilen modül özelliğiniz var ise dışarıdan alacağını modüllerle harmanlayabilirsiniz.

Youtube API
(Dışarıdan hızlı video çekme)
Videolar yada Web Tv gibi alanlar da youtube ‘ye eklediğiniz videonun adresini sitenize yapıştırdığınızda sistem kendisi otomatik olarak embed kodunu oluşturup resim yolunu resim alanına işleyecektir.

Google Analytcis
(Uçtan uca giriş istatistikleri)
Sitelerimde bulunan istatistikler çoğul olarak genel amaçlı sunulmaktadır. Ancak bazı reklam verenler Google Analytics verileri isteyebilmektedir. Bu durumda sitenizin verilerini sunabilir, aynı zamanda sitenize uçtan uca girenler hakkında detaylı bilgiler toplayabilirsiniz.

Kod Reklam
(Her yerden reklam girebilirsiniz.)
Reklam interaktif yöntemlerle yönetilmeye başlandı, yani reklam veren tek bir site için anlaşma yapmaktansa Google Adwords yada Admatic gibi reklam veren şirketlere başvuruyor. Çünkü daha etkili sonuçlara ulaşabiliyor. Bu durumda reklam verenlerden de siz kazanç elde edebilmeniz için,  reklam verenlerin kodlarını ilgili reklam alanlarında yayınladığınız özelliktir.

Basın İlan Kurumu
(BSK ilan yayınını verebilirsiniz.)
Basın ilan kurumuna kayıtlı gazetelerin aldıkları kodu, özel modül arasına kopyala yapıştır yöntemiyle ekleyebildikleri basitleştirilmiş bir modüldür.

Otomatik Astroloji
(Kısa öz astroloji bilgileri)
Gün gün otomatik astroloji bilgilerini sitenize çeken, ziyaretçilerinize astroloji sayfasında detaylarını gösterdiğiniz sayfadır.

Birden Fazla Anket
(Çapraz soruları yönetebilirsiniz.)
Bazen tek anket yetmeyebilir, 2 yada 3 anket ile çapraz anketler oluşturarak sonuçlarınızı daha verimli değerlendirmeye alabilirsiniz.

Mobil Sayfa Reklam
(Mobil sayfalarda da reklam alanı)
Nesil yavaş yavaş mobile dönüyor, artık kod reklamlarınızı yada yerel reklamlarınızı mobildede yayınlayabilirsiniz.

Haber Botu Entegresi
(Bot entegresine müsait alt yapı)
Anadolu ajansı, İhlas Haber ajansı, Doğan haber ajansı gibi XML üzerinden veri aboneliği veren firmalara yaptığınız abonelikler ile yazılıma otomatik haber botu ekletebilme özelliğidir.

Modül Desteği
(Dışarıdan modül ekleyebilme)
 iframe kodlarını sitenize modül olarak ekleyebileceğiniz özelliktir.

Modül Müdahale
(Modüllerinizi açıp kapatabilirsiniz.)
Sitede bulunan modüllere istediğiniz zaman açık kapatabileceğiniz özelliktir. Özelleştirilen modül özelliğiniz var ise dışarıdan alacağınız modüllerle harmanlayabilirsiniz.

Detaylı İstatistik
(Yönetim Panelinde istatiskler)
Sitenize gelen tüm sayfa görüntülemelerini takip edebileceğiniz yönetim paneli ana sayfasında entegreli çalışan lokal analytics özelliğidir.

Numaralı Manşet
(Manşetlerde numaralar)
Metin reklamlarında, reklam aldıktan sonra reklamın ana manşette ilgili numaralı haberde kalmasını ve tanıtılırken şurada şu numaralı haber şeklinde tanımlandıkları numaralı manşetlerdir.

Resimli Manşet
(Resim üstünde yazı çıksın/çıkmasın)
Photoshop ve benzeri programlar ile çalıştığınız manşet resimlerinizde haber başlığını üzerinede otomatik göstermesini yada göstermemesini sağlayabileceğiniz özelliktir.

Facebook Paylaş
(Hızlı paylaşma özelliği)
Yönetim paneli yada ilgili içerikten tek tık ile haber ve diğer içeriklerinizi çok paylaşabileceğiniz özelliktir.

Twitter Paylaş
(Hızlı paylaşma özelliği)
Yönetim paneli yada ilgili içerikten tek tık ile haber ve diğer içeriklerinizi çok paylaşabileceğiniz özelliktir.

Facebook Desteği
(Sayfa akışınız sitede)
Facebook sayfanızdaki hareketleri anlık olarak sitenizde yayınlayabileceğiniz modüldür. Site ayarlarından sayfa adınızı yazmanız durumunda facebook akışınız facebook modülünde yer alacaktır.

Manşet GIF Desteği
(Hareketli Manşetler)
Hava gök gürültülü olduğunda yada son dakika bir haber paylaşmak istediğiniz de hareketli gifleri manşet olarak ekleyebileceğiniz özelliktir.

Kim Kimdir
(Biyografi)
Biyografi dediğimiz sayfada il yada ilçenize özel isimleri öne çıkartabilirsiniz.

Sitene Ekle
(Haberlerinizi çekerler)
Sitenizdeki haberleri kodlar aracılığı ile başka sitelere entegre edilebileceği özelliktir.

E-Gazete Servisi
(Gazete yada dergilerinizi yayınlayabilirsiniz.)
Gazete, dergi ve dijital yayınlarınızın tamamını veya kısmı olarak büyük boyutlarda yayınlayabileceğiniz özelliktir.

Otomatik Ulusal Gazeteler
(Günlük Gazete manşetleri)
Ulusal gazetelerin ilk sayfalarının büyük boyutta otomatik servis aracılığıyla çekilen özelliktir.

Otomatik Puan Durumu
(Günlük lig ve fikstür bilgisi)
Süper lig, fikstür gibi bilgilerin otomatik çekilerek, çekilen verilerin haber sitenizdeki modülleriniz de entegreli çalışması özelliğidir.

Otomatik Namaz Vakitleri
(Günlük namaz vakitleri)
Türkiye ve bulunduğunuz il gibi namaz vakitleri bilgilerinin otomatik çekilerek, çekilen verilerin haber sitenizdeki modülleriniz de entegreli çalışması özelliğidir.

Otomatik Hava Durumu
(Günlük hava durumu)
Türkiye ve bulunduğunuz il gibi hava durumu bilgilerinin otomatik çekilerek, çekilen verilerin haber sitenizdeki modülleriniz de entegreli çalışması özelliğidir.

Otomatik Döviz
(Günlük piyasa bilgileri)
Altın, dolar, Euro ve borsa gibi bilgilerinin otomatik çekilerek, çekilen verilerin haber sitenizdeki modülleriniz de entegreli çalışması özelliğidir.

Yorum Sistemi
(Siteden ve Facebok’tan yorum ekleyebilme)
Haber, yazı, galerileri vb. sayfalarınızın da hem siteniz aracılığı ile hem de facebook aracılığı ile yorum yaptırılmasına izin verilen özelliktir.

Manşet Reklamlar
(Anamanşette reklam)
Tıklana bilirliği yüksek olan ve reklam getirilerinizi arttıran Manşet alanında bir habermiş gibi reklamın çıktığı özelliktir.

Gelişmiş Reklamlar
(Akıllı reklam alanları)
Lokal jpg,gif,png ve uzak olmak üzere tüm reklam veren formatlarını destekleyen gelişmiş reklam girilebilen akıllı özelliktir.

RSS Servisi
(Hızlı haber sunma)
Sitelerinizdeki haberleri RSS servislerinde yayınlamak yada RSS Reader gibi okuyuculara daha hızlı içerik gönderebilmenize yarayan özelliktir.

Site Haritası
(Arama motorlarına harita)
Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarının sitenizdeki içeriklerinin indexe daha hızlı girmesi için arama motorlarına iletilen url yol bilgisidir.

Röportajlar
(Röportaj modülü)
Özel Röportajlarınızı haber niteliğinden çıkartıp, özel bir alanda yayınlayabileceğiniz özelliktir.

Diğer Özellikler

Başlıca özellikler yazılmıştır, daha fazla özellik bulunmaktadır.

Düzce Web Site Satış Ofisi

Opencart Temaları Opencart Modülleri Opencart Paketleri Opencart Sanal Pos Opencart XML Php Scriptler Site Haritası İletişim opencart site opencart download opencart theme opencart themes opencart yorumlar opencart api opencart n11 api opencart gittigidiyor api opencart hepsiburada api opencart pttavm opencart trendyol opencart blog modülü opencart hızlandırıcı opencart full opencart türkçe opencart c2c opencart b2b opencart e-ticaret opencart html opencart css opencart bursa opencart düzce opencart bolu opencart network marketing opencart modülleri opencart destek opencart 3 tema opencart 3 modül opencart en iyi opencart haber opencart mobilya opencart giyim sitesi opencart ayakkabı opencart hırdavat opencart yedek parça opencart şifalı bitkiler opencart indir opencart forum opencart para birimi opencart ürünler opencart kategori opencart seçenekler opencart özellikler opencart markalar opencart ürün sayfası opencart üyeler opencart müşteriler opencart dosyalar opencart seo opencart xml opencart excel opencart import opencart export opencart özel opencart tasarım opencart kurumsal opencart matbaa opencart kitap opencart performans

Modern ve Şık Tasarım
Full Responsive (Mobil Uyumlu)
Gelişmiş Müşteri Paneli
1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek (Yazılım Kaynaklı Sorunlar)
- Ioncube 10.x.x ve üzeri.
- Php 7.2 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.